آپارتمان با دیدی عالی به دریا فروشی در سرخ رود

به نام خدا

زمین می خواهید؟

ویلای ساحلی می خواهید ؟

باغ چی ؟

هر چیزی می خواهید توی منطقه بابلسر ،محمود آباد ، فریدون کنار ، سرخ رود و رویان با این شماره تماس بگیرید ضرر نداره حداقل یک مشاوره رایگانه .

یک واحد آپارتمان 200 متری در طبقه چهارم دوبلکس با طبقه پنجم در 150 متری دریا در سرخ رود با دیدی بسیار عالی به دریا و مناظر اطراف به فروش می رسد .

تلفن تماس 09121252537 جناب خدنگ

     

 

 


برچسب‌ها: هتل آپارتمان, باغ, ویلای ساحلی, زمین ساحلی, مازندران

ویلای ساحلی،باغ و زمین در فریدن کنار و بابلسر ،سرخ رود، محمود آباد،رویان، و نور

به نام خداوند رحمان و رحیم

با سلامی گرم و با امید به سالی پر از موفقیت و شادکامی برای همه عزیزان

از امروز بعد از ظهر هوا فوق العاده خوب شده توی این چند روز هوا سرد بود دو روز این منطقه مه غلیظی کرفته بود اما خدا رو شکر هوا خوب شد .

برای کسانی که دوست دارند در مناطق بابلسر ، فریدون کنار و سرخ رود و محمود آباد و نور و رویان باغ یا زمین یا ویلایی تهیه کنند مژده خوبی دارم یکی از دوستان بسیار خوبم به نام آقا رضا جعفر پور در این منطقه اطلاعات بسیار کامل و املاک زیادی در اختیار دارد ایشان  می تواند کمک و مشاور بسیار خوبی برای پیدا کردن و خریدن زمین و باغ و ویلا در این منطقه باشد.

فریدونکنار مسجد امام سجاد(ع)

پس اگر طالب خرید زمین و یا باغ و یا ویلا در منطقه بابلسر و یا فریدون کنار و یا سرخ رود هستید حتما با این شماره تلفن که می گم تماس بگیرید ویلاهای بسیار زیبای کنار ساحل و با قیمتهای بسیار مناسب از قیمتهای بسیار پایین تا قیمتهای میلیاردی هر چی که بخواهید این دوست من که فرد بسیار مطلعی است می تواند شما را راهنمایی و برای پیدا کردن ملک مناسب کمک شما باشد .

شب دیدنی در فریدونکنار

آقا رضا جعفر پور 09117435412 حتما با ایشان برای مشاوره و خرید تماس بگیرید مطمئنا ضرر نمی کنید .


برچسب‌ها: مازندران, محمود آباد, بابلسر, فریدون کنار, سرخ رود, رویان

KARFON-خرید و فروش زمین ویلا در شمال کشور KARFON-خرید و فروش زمین ویلا در شمال کشور KARFON-خرید و فروش زمین ویلا در شمال کشور KARFON-خرید و فروش زمین ویلا در شمال کشور

ویلایی که تصاویرش را می بینید در زمینی 240 متری با زیربنایی 140 متر، دوبلکس با سه اطاق خواب و سرویس بهداشتی در طبقه دوم و سالن و آشپزخانه و سرویس بهداشتی در طبقه پایین با محوطه سازی و حوضچه و آلاچیق با دیدی بسیار عالی به دریا و مناظر اطراف در محیطی بسیار بکر و زیبا و در کنار مردمی بسیار خونگرم و خوش برخورد و مهربان در منطقه کرفون به فروش می رسد قیمت اعلام شده 155 میلیون تومان
کرفون

یک واحد آپارتمان 200 متری در طبقه چهارم دوبلکس با طبقه پنجم در 150 متری دریا در سرخ رود با دیدی بسیار عالی به دریا و مناظر اطراف به فروش می رسد .
توضیخات

با توجه به تجربه و تخصص اینجانب در زمینه بحثهای امنیتی و حفاظتی بر آن شدم با کمک دوستان متخصص خودم در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزان حفاظتی و ارائه مشاوره در این زمینه فعالیتی را در این منطقه آغاز کنم تا بتوانم ان شاالله کمکی برای حفظ امنیت مردم بومی و غیربومی منطقه باشم
متن کامل

خرید و فروش ویلاهای نوساز و در حال ساخت در منطقه ی ساحلی و توریستی کرفون و همچنین خرید و فروش زمین های سند دار و . . از متراژ200 متر تا 8000متر منطقه ی کرفون یک منطقه ی ساحلی فوق العاده بکر با ساکنانی خوش قلب و مهربان محیطی زیبا برای زندگی و یا تفریحات تابستانی بهاره و زمستانه می باشد البته هر چهار فصل این منطقه زیباست
توضیحات

دریافت کد آمارگیر سایت

K.A.R.F.O.N.ir

© 2013 KARFON | ALL RIGHTS RESERVED
IRAN-tehran, +9821
MASKAN
© AMLAK MOHSEN 2013
0098-912-3075266
0098-939-4075266
karfon
HOME

KARFON-خرید و فروش زمین ویلا در شمال کشور

©2013 KARFON Sales, I.R.I., Inc. All information applies to I.R. vehicles only P5DESIGN A.Hoseini